Top

Biocin – více z přírody

Datum: 
2. May 2018

Jsme jedinými prodejci tohoto účinného koktejlu 100% přírodních látek pro lepší růst, bohatší a krásnější květy a větší úrodu na Pardubicku.

Dokonalý výsledek bez chemie
Biocin je čistě přírodní, organický švýcarský výrobek, který je pod názvem Biocin F určen pro jednotlivé druhy rostlin. Biocin F neobsahuje žádné chemické látky, je tedy zdravotně nezávadný, šetrný k životnímu prostředí a navíc je vysoce účinný. Podporuje růst a vývoj rostliny od kořene až po plod.

S Biocinem si sami dokážete snadno vypěstovat mnohem chutnější, zdravější a bohatší úrodu. Vaše zahrada rozkvete barvami, bylinky provoní vaše domácnosti a sousedé vám budou závidět nejkrásnější truhlíky v ulici.

BIOBiocin je vyroben švýcarskými odborníky ze stoprocentně přírodních surovin. Hlavní látkou Biocinu je extrakt z rostliny taro. Označení BIO obdržel Biocin ve všech státech po celém světě, kde se nyní prodává.

KEZV České republice získal Biocin certifikaci od KEZ o.p.s., což je první česká akreditovaná kontrolní a certifikační organizace, která zajišťuje odbornou nezávislou kontrolu a certifikaci v systému ekologického zemědělství.
Číslo vzájemného uznání: V106