Top

Křovinořez AL-KO BC 225 B

Foto není k dispozici

Model: 113253

Cena: 2990 Kč s DPH

Skladem: NE

Popis: Křovinořez AL-KO BC 225 B

 • Všestraná motorová kosa pro nezávislou práci
 • Výkonný 2-taktní motor se startováním pomocí lanka
 • Bezpečné a přesné ovládání díky nastavitelnému Bike-držadlu a pohodlnému ramennímu popruhu
 • Strunová hlava a kovový nůž součástí balení
 • Ideální k vyžínání křoví a trávy, stejně jako k dosekávání podél zdí, plotů a dalších překážek na Vaší zahradě.

 • Spolehlivě posečená tráva při nízké hmotnosti a výborné ovladatelnosti. To představují kompaktní modely benzínových křovinořezů řady Classic od firmy AL-KO.  Motorová kosa AL-KO BC 225 B – pro pohodlné a nezávislé sečení

  Nezávislé sečení, kdekoliv si přejete: Motorová kosa AL-KO BC 225 B Vás přesvědčí vynikajícími výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez překážejících kabelů a bez omezení kapacitou akumulátoru odvede motorová kosa strunou šířky 41 cm nebo nožem o průměru 25 cm svojí svojí práci v jakékoliv větší zahradě, na loukách a stráních, všude tam, kde nelze použít rotační sekačku.
  Nízká hmotnost, nastavitelné ergonomické držadlo typu Bike a komfortní systém seřízení délky struny Tipp-Automatik se postarají o bezpečné a snadné ovládání křovinořezu.  Technické detaily AL-KO BC 225 B

  Díky snadno startujícímu 2-taktnímu motoru nové generace o výkonu 0,7 kW získáte v této motorové kose výkonný vyžínač, jehož obsluha je velmi snadná a bezpečná. S ním zvládnete sečení v jakýchkoliv podmínkách - velkou travnatou plochu, vysokou trávu nebo křoví.
  Všestranný díky výměnému sekacímu ústrojí: strunová hlava s pracovní šířkou 41 cm lze snadno vyměnit za přiložený nůž o průměru 25 cm. Nízká hmotnost pouze 5,9 kg a snadné ovládání pomocí ergonomického měkčeného držadla zaručí efektivní a pohodlnou práci na travnatých plochách, stejně jako podél zdí nebo plotů. Díky systému Tipp-Automatik snadno nastavíte optimální délku struny poklepem strunové hlavy o zem.
  Nezávislý na výdrži akumulátoru nebo délce kabelu - výhoda na větších a odlehlých plochách.
  Pro Vaši bezpečnost: přestože je motorová kosa vybavena výkonným benzínovým motorem, díky ergonomické konstrukci, optimálnímu rozložení hmotnosti a pohodlnému uchycení pomocí popruhu je BC 225 B snadno ovladatelná i pro méně zkušeného uživatele.

  Motorová kosa AL-KO BC 225 B Classic Kde koupit & Alternativy

  Motorovou kosu AL-KO BC 225 B můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se o perfektní produkt, pokud sháníte všestranný, pohodlný a snadno skladovatelný benzínový křovinořez s možností použití strunové hlavy i nože. K přípravě benzínové směsi doporučujeme snadno mísitelný 2-taktní olej AL-KO (Obj. číslo 112896).
  Pokud hledáte lehkou, cenově výhodnou motorou kosu a nepotřebujete sekat pomocí nože, doporučili bychom Vám model AL-KO BC 225 L. Pokud požadujete vysoký výkon na větších obhospodařovaných plochách a v náročném terénu, doporučili bychom Vám motorové kosy AL-KO řady Comfort, případně Premium. A k preciznímu dosečení okrajů trávníku na menších plochách bychom mohli doporučit i některou z elektrických strunových sekaček AL-KO.