Top

Křovinořez AL-KO BC 225 L Classic

Foto není k dispozici

Model: 113252

Cena: 0 Kč s DPH

Skladem: NE

Popis: Křovinořez AL-KO BC 225 L Classic

 • Lehká a obratná motorová kosa pro nezávislou práci
 • Výkonný 2-taktní motor se startováním pomocí lanka
 • Bezpečné a příjemné ovládání díky uzavřenému držadlu (Loop)
 • Pohodlné nastavení délky struny pomocí systému Tipp-Automatik
 • Ideální k dosekání křovin a trávy u zdí, plotů a dalších překážek na zahradě

 • Spolehlivě posečená tráva při nízké hmotnosti a výborné ovladatelnosti. To představují kompaktní modely benzínových křovinořezů řady Classic od firmy AL-KO.  Motorová kosa AL-KO BC 225 L – pro pohodlné a nezávislé sečení

  Nezávislé sečení, kdekoliv si přejete: Motorová kosa AL-KO BC 225 L Vás přesvědčí vynikajícími výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez překážejících kabelů a bez omezení kapacitou akumulátoru odvede motorová kosa strunou šířky 41 cm svojí práci v jakékoliv větší zahradě, na loukách a stráních, všude tam, kde nelze použít rotační sekačku.
  Nízká hmotnost, nastavitelné ergonomické držadlo typu Loop a komfortní systém seřízení délky struny Tipp-Automatik se postarají o bezpečné a snadné ovládání křovinořezu.  Technické detaily AL-KO BC 225 L

  Díky snadno startujícímu 2-taktnímu motoru nové generace o výkonu 0,7 kW získáte v této motorové kose výkonný vyžínač, jehož obsluha je velmi snadná a bezpečná. S ním zvládnete sečení v jakýchkoliv podmínkách - velkou travnatou plochu, vysokou trávu nebo křoví.
  Strunová hlava s šířkou záběru 41 cm, nízká hmotnost pouze 5,5 kg a snadné ovládání pomocí ergonomického měkčeného držadla zaručí efektivní a pohodlnou práci na travnatých plochách, stejně jako podél zdí nebo plotů. Díky systému Tipp-Automatik snadno nastavíte optimální délku struny poklepem strunové hlavy o zem.
  Nezávislý na výdrži akumulátoru nebo délce kabelu - výhoda na větších a odlehlých plochách.
  Pro Vaši bezpečnost: přestože je motorová kosa vybavena výkonným benzínovým motorem, díky ergonomické konstrukci, optimálnímu rozložení hmotnosti a pohodlnému uchycení pomocí popruhu je BC 225 B snadno ovladatelná i pro méně zkušeného uživatele.

  Motorová kosa AL-KO BC 225 L Classic Kde koupit & Alternativy

  Motorovou kosu AL-KO BC 225 L můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se o perfektní produkt, pokud sháníte všestranný, pohodlný a snadno skladovatelný benzínový křovinořez. K přípravě benzínové směsi doporučujeme snadno mísitelný 2-taktní olej AL-KO (Obj. číslo 112896).
  Pokud hledáte motorovou kosu umožňující sečení nožem, doporučili bychom Vám variantu AL-KO BC 225 B. Pokud požadujete vysoký výkon na větších obhospodařovaných plochách a v náročném terénu, doporučili bychom Vám motorové kosy AL-KO řady Comfort, případně Premium. A k preciznímu dosečení okrajů trávníku na menších plochách bychom mohli doporučit i některou z elektrických strunových sekaček AL-KO.