Top

Křovinořez AL-KO BC 4125 II-S Comfort

Křovinořez AL-KO BC 4125 II-S Comfort

Model: 112941

Cena: 3790 Kč s DPH

Skladem: NE

Popis: Křovinořez AL-KO BC 4125 II-S Comfort

 • Všestraná motorová kosa pro nezávislou práci
 • Výkonný 2-taktní motor se startováním pomocí lanka
 • Jednoduchý transport a skladování díky dělitelné hřídeli
 • Bezpečné a přesné ovládání díky nastavitelnému Bike-držadlu a pohodlnému ramennímu popruhu
 • Strunová hlava a kovový nůž součástí balení

 • Benzínové křovinořezy řady Comfort od firmy AL-KO - flexibilní a výkonní pomocníci pro Vaší zahradu.  Křovinořez AL-KO BC 4125 II-S Comfort – flexibilní a bezpečné sečení

  Nezávislé sečení, kdekoliv si přejete: Motorová kosa AL-KO BC 4125 II-S Vás přesvědčí vynikajícími výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez překážejících kabelů a bez omezení kapacitou akumulátoru odvede motorová kosa strunou šířky 41 cm nebo nožem o průměru 25 cm svojí práci v jakékoliv větší zahradě, na loukách a stráních, všude tam, kde nelze použít rotační sekačku a je požadován vysoký výkon.
  Pro dlouhotrvající a neunavující práci je motorová kosa vybavena pohodlným a nastavitelným Bike-držadlem a systémem Tipp-Automatik, který zabezpečí snadné nastavení délky struny. Díky pohodlnému ramennímu popruhu s ochranou boků obsluhy je motorová kosa BC 4125 II-S i při delší práci pohodlná na nošení a poskytuje vysokou míru bezpečnosti.
  Dalším plusovým bodem tohoto křovinořezu je dělitelná hřídel, která usnadňuje skladování a přenášení stroje.  Technické detaily motorové kosy AL-KO BC 4125 II-S Comfort

  Díky snadno startujícímu 2-taktnímu motoru nové generace o výkonu 0,9 kW získáte v této motorové kose výkonný vyžínač, jehož obsluha je velmi snadná a bezpečná a zvládne jí bez problémů i méně zkušený uživatel. S ním zvládnete sečení v jakýchkoliv podmínkách - velkou travnatou plochu, vysokou trávu nebo křoví.
  Všestranný díky výměnému sekacímu ústrojí: strunová hlava s pracovní šířkou 41 cm lze snadno vyměnit za přiložený čtyřrohý nůž o průměru 25 cm. Ergonomicky tvarované Bike-držadlo, na kterém jsou umístěny všechny ovládací prvky a nastavitelný popruh zaručují efektivní práci a pohodlné ovládání křovinořezu, jak na velkých plochách, tak i při obsekávání zdí a plotů. Díky systému Tipp-Automatik snadno nastavíte optimální délku struny poklepem strunové hlavy o zem.
  Nezávislý na výdrži akumulátoru nebo délce kabelu - výhoda na větších a odlehlých plochách.

  Motorová kosa AL-KO BC 4125 II-S Comfort Kde koupit & Alternativy

  Motorovou kosu AL-KO BC 4125 II-S můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se o perfektní produkt, pokud sháníte všestranný, pohodlný a snadno skladovatelný benzínový křovinořez. K přípravě benzínové směsi doporučujeme snadno mísitelný 2-taktní olej AL-KO (Obj. číslo 112896).
  Pokud ale hledáte lehkou a cenově výhodnou variantu motorové kosy se strunovou hlavou, doporučujeme Vám AL-KO BC 225 L Classic. A k preciznímu dosečení okrajů trávníku na menších plochách bychom mohli doporučit i některou z elektrických strunových sekaček AL-KO.