Top

Akumulátorový prořezávač SF 4036 (bez akumulátoru a bez nabíječky)

Foto není k dispozici

Model: 113574

Cena: 3590 Kč s DPH

Skladem: ANO

Popis: Akumulátorový prořezávač SF 4036 (bez akumulátoru a bez nabíječky)

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 (bez akumulátoru a nabíječky)

 • Lehký a bezhlučný vertikutátor – ideální pro menší travní plochy
 • Akumulátorový provoz – nezávislý na el. síti (akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky)
 • Bezemisní provoz
 • Obratnost a stabilita při práci díky 2-osému provedení
 • Kvalitní vertikutační válec opatřený ocelovými noži

  Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 z řady ENERGY FLEX představuje ideálního pomocníka při péči o Vaší zahradu. Díky nízké hmotnosti a obratnosti se nejlépe hodí pro menší travní plochy do 250 m2.

  Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 z řady ENERGY FLEX

  S akumulátorovým vertikutátorem AL-KO SF 4036 ENERGY FLEX můžete pracovat nezávisle na elektrické síti. Lehký a obratný vertikutátor se hodí především do menších zahrad. Držadlo lze pomocí několika pohybů snadno nastavit podle výšky obsluhy. Nechte Váš trávník nadýchat se čerstvého vzduchu a dopřejte mu přístup k živinám a hnojivu.


  Technické detaily: Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 ENERGY FLEX

  Vertikutátor AL-KO SF 4036 pohání Li-Ion akumulátor 40 V z řady ENERGY FLEX, který se dodává ve dvou provedeních – 4 Ah a 5 Ah. Li-Ion akumulátory mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové, netrpí samovybíjením ani paměťovým efektem. S pracovní šířkou 36 cm a díky dvouosé konstrukci je zajištěna stabilita a rychlý postup práce. Hloubka záběru je snadno nastavitelná v pěti stupních. Vertikutační válec je osazen dvanácti ocelovými noži, které zajišťují Vašemu vertikutátoru AL-KO SF 4036 dlouhou životnost. Mech, plevel a zbytky trávy budou trvale odstraněny. Vertikutační válec může být snadno pomocí několika pohybů vyměněn za provzdušňovací válec (obj. číslo 113621, není součástí balení), který pomocí ocelových pružin zajistí přístup vzduchu k Vašemu trávníku. Jako volitelné příslušenství je možné přikoupit rovněž sběrný koš o objemu 50 l (obj. číslo 113622).

  Poznámka: Uvedená doba provozu na baterii je pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (teplota, hustota a sklon trávníku, atd.).
 •