Top

Robotická sekačka AL-KO Robolinho 100 Doprodej

Robotická sekačka AL-KO Robolinho 100 Doprodej

Model: 119509

Cena: 25619 Kč s DPH

Skladem: ANO

Popis: Robotická sekačka AL-KO Robolinho 100 Doprodej

Robotická sekačka AL-KO Robolinho 100, překážky jsou detekovány pomocí senzorů a automaticky se sekačka zastaví a otočí. Šířka sečení sekačky je 28 centimetrů, dvounožový žací systém. Výška střihu lze snadno měnit v rozmezí 3-6 cm. Svahová dostupnost až 35 %. Při zvedání sekačky se sama vypne. Před krádeží je sekačka AL-KO Robolinho 100 chráněna PIN a PUK kódy. Programování Robolinho je prováděno v uživatelsky přívětivým rozhraním v češtině. Prostor sečení lze sekačce vyhradit buď překážkami nebo natažením drátu pod trávník.

Výhody AL-KO Robolinho 100

Přestavení výšky sekání je možné jedním pohybem ruky – bez komplikací a rychle. Nejdůležitějším prvkem sekačky Robolinho© a spínací centrálou pro plně automatický denní provoz je základní deska. Rozpozná tak například překážky, samostatně se jim vyhne a vrátí se vždy včas na základnovou stanici za účelem dobití. Dvojitý systém mulčovacích nožů snižuje znečištění krytu, zajišťuje dokonalý vzhled posekaného trávníku a ušetří likvidaci posekané trávy. Díky přehlednému ovládacímu panelu je programování sekačky Robolinho hračkou. Jednoduše zadejte požadované časy, kdy má robotická sekačka jezdit, a hotovo. Silný sériový pohon – pogumovaná kolečka zabezpečují silnou trakci a dobrou přilnavost k půdě – stoupavost do 35 %. Vodič ohraničující prostor, který chcete sekat, položíte jen jednou. Tím spolehlivě zajistíte hranice pracovního prostoru.

Technické parametry AL-KO Robolinho 100 Pro travní plochy: max. 700 m2 Pracovní šířka: 28,0 cm Doba sekání / nabíjení: 70 / 70 min Rozměry (DxŠxV): 600 x 490 x 245 mm Výška řezu: 30-60 mm, centrálně 7 poloh Typ akumulátoru: 18 V 1,5 Ah Li-Ion Síla hluku při sečení: max. 65 dB Ovládací menu: čeština Otáčky: 3400 ot / min Technologie dvojtého nože: ANO Vodící kabel součástí dodávky: 100 m Stoupavost: do 35 % Hmotnost: 8 kg

DOPRODEJ skladových zásob.