Top

PROXIM Biologický čistič odpadů 80 g

PROXIM Biologický čistič odpadů 80 g

Model: 169.01

Cena: 100 Kč s DPH

Skladem: ANO

Popis: PROXIM Biologický čistič odpadů 80 g

ČISTIČ ODPADŮ je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají organický odpad. Slouží pro biologické čištění potrubí a sifonů v domácnostech a restauracích. Obsah balení je určen pro udržování odpadů v dobrém stavu po dobu 1 měsíce.

ČISTIČ ODPADŮ je unikátní přípravek, jehož každá složka přispívá k biodegradačnímu procesu. Efektivně snižuje obsah usazenin organického původu v odpadním potrubí a odpadních sifonech v kuchyních, koupelnách a na toaletách, současně přitom omezuje tvorbu zápachu. Je šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje louh ani žádné jiné žíraviny.

www.proximbio.eu

Návod k použití a dávkování:

Pro prvotní aplikaci jednou měsíčně se dávkuje zelený sáček EXTRA SÍLA. Obsah zeleného sáčku vsypte do 0,5 litru vlažné vody. Po 15 minutách je přípravek aktivován a můžete ho vlít do odpadu. Přípravek aplikujte nejlépe večer, aby roztok nebyl po dobu několika hodin z potrubí vyplaven proudem tekoucí vody. Vždy po týdnu stejným způsobem dávkujte obsah stříbrného sáčku, čímž zajistíte průběžnou údržbu odpadu po dobu celého měsíce. V případě silně zanedbaných odpadních systémů je možno dávku několikanásobně zvýšit, vzhledem k nezávadnosti výrobku nehrozí nebezpečí předávkování.