Top

PROXIM Čistič BIO jezírek 1 kg

PROXIM Čistič BIO jezírek 1 kg

Model: 208.01

Cena: 1361 Kč s DPH

Skladem: ANO

Popis: PROXIM Čistič BIO jezírek 1 kg

ČISTIČ BIO JEZÍREK je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, projasňuje se voda a nastavuje se biologická rovnováha.

ČISTIČ BIO JEZÍREK je unikátní přípravek, jehož každá složka přispívá k biodegradačnímu procesu. Je neškodný vůči rybám a jiným vodním živočichům, je šetrný k životnímu prostředí.

Návod k použití a dávkování:
1 kg přípravku čistič bio jezírek je určen pro ošetření 200 m3 vody v průběhu jednoho měsíce. Doporučujeme měsíční dávku rozdělit na více dílů a zpočátku dávkovat 1× týdně, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikacích) jednou měsíčně. Potřebné množství přípravku vsypte do plastové nádoby. Na 100 g přípravku přidejte 50 g cukru a zalijte 1 litrem vlažné vody. Po 30 minutách je přípravek aktivován a můžete jej vlít do jezírka.
Při úpravě vody v jezírku je doporučeno sledovat hodnotu pH vody. Je-li hodnota pH vyšší než 8,0, dávkujte přípravek pH MINUS dle návodu na tomto přípravku a snižte tak hodnotu pH na cca 6,5. (80 g pH Minus na 10 m3 vody sníží pH přibližně o 0,1)

Upozornění: Biologická rovnováha je při správné aplikaci nastavena cca po 3-4 týdnech. Řiďte se pokyny pro dávkování a vyvarujte se překročení doporučené dávky.