Top

Benzínový fukar STIHL BG 56

Benzínový fukar STIHL BG 56

Model: 42410111738

Cena: 6890 Kč s DPH

Skladem: ANO

Popis: Benzínový fukar STIHL BG 56

Lehký benzinový foukač s dobrým poměrem hmotnosti na jednotku výkonu. Odstraňuje z ploch rychle spadané listí a posečenou trávu. Vysoký výkon při nízkých emisích škodlivin díky motoru 2-MIX. Páčka plynu s aretací a tlačítkem STOP.

Technická data

Hladina akustického výkonu dB(A) 1) 104
Objem palivové nádrže l 0,54
Hladina akustického tlaku dB(A) 1) 90
Hodnota vibrací m/s2 2) 7,5
Zdvihový objem cm3 27,2
Hmotnost kg 3) 4,1
Objemový průtok vzduchu m3/h 4) 700
Rychlost vzduchu m/s 5) 72
Výkon kW 0,7

Sériová výbava

 • Ochranné brýle Zoom
  Ochranné brýle

  Pro Vaši bezpečnost jsou sériově dodávány ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány zezadu a mají širokou boční ochranu.(ilustrativní obr.)

 • 2-MIX Zoom
  2-MIX

  Při výplachu se mezi spálenou náplň ve spalovacím prostoru a čerstvou náplň v klikové skříni dostává vzduchová vrstva neobsahující palivo. Tento polštář snižuje při změně zatížení motoru ztráty při výplachu obsahující palivo – a tím i zatěžování člověka a životního prostředí.

 • Ovládání jednou rukou Zoom
  Ovládání jednou rukou

  Ovládací prvky pro řízení motoru jsou umístěny v rukojeti. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s ovládacími prvky je umístěna nad středem skříně. Ovládání nářadí je snadné a komfortní, protože ruka zůstává na rukojeti. Nářadí je možné nosit libovolně vpravo nebo vlevo (obr. podobný).

 • Ruční palivové čerpadlo Zoom
  Ruční palivové čerpadlo

  Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko. Veškeré motorové nářadí pro ošetřování zeleně a všechny foukače jsou vybaveny ručním palivovým čerpadlem.

Výbava pro dodatečné doplnění